دندانپزشکی من

دندانپزکی من در مدت 10 سال سابقه درخشان خود و با دارا بودن بیش از۱۰۰۰ پرونده نقش بسزایی در بهداشت و درمان دهان و دندان و ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی در اکثر نقاط تهران داشته است. کلیه خدمات درمجموعه دندانپزشکی من با حرفه‌ای ترین تجهیزات دندانپزشکی روز دنیا انجام می گردد ،این مجموعه با دارا بودن محیطی کاملا بهداشتی و مدرن و کادری مجرب از دندانپزشکان متخصص و پرسنل صبور و خوش برخورد ارائه دهنده کلیه خدمات رایج و درمان های تخصصی وکلیه خدمات زیبایی از جمله لمینیت،ایمپلنت وکامپوزیت به علاوه خدمات مخصوص دندانپزشکی اطفال در اتاق های مخصوص کودک می‌باشد.

خدمات دندانپزشکی من

در مجموعه دندانپزشکی من تهران با کیفیت عالی و مطابق با استاندارد های روز دنیا و با تعرفه های بسیار مناسب ارائه می شود. افتخار داریم از محدود مراکز درمانی دندانپزشکی دارای کنترل کیفیت ISO باشیم وبا ایجاد فضایی بسیار مدرن و بهداشتی سعی در نگه داشتن استاندارد های جهانی کرده ایم . بدیهی است قبل از هر چیزی تمیزی محیط کلینیک و استریل بودن وسایل نقش مؤثری در سلامت بیماران دارد . بدین لحاظ با دستگاه اتو کلاو پرسنل ما همه روزه در حال تلاشند تا وسایل در کوتاه ترین زمان ممکن استریل گردند .

اهداف مای‌دنتینیک

مجموعه ی دندانپزشکی من در تلاش است با کادری مجرب و پزشکان متخصص دندانپزشک و متریال به روز ، با داشتن شعبات متعدد در سطح تهران ؛ رضایت شما مشتریان محترم را جلب کند.

مجموعه دندانپزشکی مندر آینده ای نزدیک در تمامی نقاط تهران کلینیک های دندانپزشکی افتتاح خواهد کردمراجعین محترم به راحتی به شعبات ما دسترسی داشته باشند. سوابق کاریمجموعه ی دندان پزشکی منبا بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی کاری در زمینه ی دندانپزشکی کار خود را باشعبه ی درنیان واقع در خیابان جمهوری شروع کرده است که در این سال ها رضایت مشتریان زیادی را جلب کرده است و این رضایت مشتری سبب انگیزه ای برای گسترش مجموعه شده است.